Vundamendi ehitamisel tuleb arvestada pinnasega

Vundamendi ehitamisel tuleb arvestada pinnasega

Maja algab vundamendist

Maja algab vundamendist

Õige vundament tagab maja kestvuse

Õige vundament tagab maja kestvuse

Vundament on maja ankur

Oleme spetsialiseerunud vundamentide ja müüride ehitamisele ning pakume 100% täisteenust.

Meil on pikaajaline ehitustööde kogemus vundamentide ja müüride rajamisel ning oleme püstitanud hulgaliselt kvaliteetseid, keerulisi ja mahukaid ehitisi.


Vundament on kogu maja alus ja vundamendi kvaliteedist sõltub maja eluiga

Vundament on ehitise kõige alumine kandev osa, mis peab kandma ehitise raskust. Vundamendi valimisel tuleb arvestada pinnase omaduste ja eripäraga ning hoone raskuse jaotumisega. Lisaks peab vundament eemale hoidma niiskust, olema isoleeritud külma eest ning takistama maapinna liikumist vundamendi ümber. Vundament nagu ankur maja ja pinnase vahel. 

Küsi soodne pakkumus:

Vundamendid


Meilt saate tellida kõik tööd ühest kohast: ehitame valmis nii plaat-, lint- kui ka vaivundamendid, laome müürid ja teeme kõik muud ehitustööd. Maja algab vundamendist ja õigesti ehitatud ning kvaliteetsest materjalist vundament tagab majale pika kestvuse.

Millele vundamendi ehitamisel tähelepanu pöörata?


Kauakestva vundamendi saavutamiseks tasub tähelepanu pöörata järgmistele aspektidele:

Vundament peab sobima pinnasega
Vundament peab suutma kanda hoone raskust
Ebaühtlase koormuse korral vundamendile peab olema lahendatud koormuste hajutamine
Niiske pinnase puhul peab olema lahendatud drenaaž
Nõrga ja paksu pinnase puhul peab viima koormused pinnase alumiste kõvemate kihtideni
Maapinnast tulev niiskus peab olema isoleeritud ja ei tohi pääseda piirdetarinditesse.
 
48%

plaatvundamendid

35%

lintvundamendid

11%

postvundamendid

Privaatsussätted ja küpsiste poliitika


Privaatsuspoliitika sissejuhatus


Tere tulemast meie veebisaidile! Me võtame teie privaatsust tõsiselt ja oleme pühendunud teie isikliku teabe kaitsele. See leht selgitab, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme teie andmeid, kui külastate meie saiti. Meie veebisaidi kasutamisega nõustute selle poliitika tingimustega.

Kogutav teave

Küpsised
Kasutame küpsiseid teie sirvimiskogemuse parandamiseks. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmesse ja aitavad meil analüüsida veebisaidi liiklust, isikupärastada sisu ja parandada meie teenuseid. Meie saidi kasutamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Saate hallata oma küpsise-eelistusi, kohandades oma brauseri sätteid. Täpsem info küpsistest alalõigus 'küsiste kasutamise põhimõtted'.

Google Analytics
Kasutame Google Analyticsit kasutajakäitumise jälgimiseks ja anonüümse teabe kogumiseks veebisaidi liikluse kohta. Google Analytics kasutab küpsiseid teabe kogumiseks, nagu lehtede vaatamised, sessiooni kestus ja kasutajate suhtlemine. See teave aitab meil parandada meie sisu ja kasutajakogemust. Saate rohkem teavet Google Analyticsi privaatsustavade kohta meie Google Analyticsi Privaatsuspoliitikas.

Kontaktivorm
Kui esitate teavet meie kontaktivormi kaudu, kogume teie nime, e-posti aadressi ja kõiki muid üksikasju, mida esitate. Kasutame seda teavet ainult suhtlemise eesmärkidel ega jaga seda kolmandate osapooltega.

Kuidas me teie teavet kasutame

Teie kogemuse isikupärastamiseks meie veebisaidil.
Meie sisu ja teenuste parandamiseks kasutajakäitumise andmete põhjal.
Vastuse andmiseks teie kontaktivormi kaudu esitatud päringutele.

Andmete turvalisus

Võtame asjakohaseid meetmeid teie isikliku teabe kaitsmiseks. Pange tähele, et interneti kaudu edastamise või elektroonilise salvestamise ükski meetod pole täiesti turvaline. Me ei saa garanteerida absoluutset turvalisust, kuid püüame oma parima, et kaitsta teie andmeid parimal võimalikul viisil.

Teie õigused

Teil on õigus oma isiklikku teavet vaadata, uuendada või kustutada.
Saate Google Analyticsi jälgimisest loobuda, kohandades oma brauseri sätteid või kasutades Google'i loobumise brauseri lisandit.
Kui teil on küsimusi või taotlusi oma andmete kohta, võtke meiega ühendust pakutud kontaktivormi kaudu.

Privaatsuspoliitika muutused

Ajapikku täiendame ja uuendame oma privaatsuspoliitika sätteid. Kõik muudatused avaldatakse sellel lehel, seega palun vaadake neid regulaarselt üle.

 

Küpsiste kasutamise põhimõtted


Meie veebileht kasutab küpsiseid, seda selleks, et parandada teie sirvimiskogemust ja pakkuda personaalset sisu. Jätkates meie saidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt selles teates kirjeldatule. Kasutuses olevad küpsised:

Joomla 5 spetsiifilised küpsised:
* Sessiooniküpsised: Need küpsised on meie veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks hädavajalikud. Need võimaldavad teil navigeerida lehtede vahel ja kasutada olulisi funktsioone.
* Mäleta mind küpsised: Kui valite sisselogimisel valiku "Mäleta mind", salvestatakse küpsis, et tulevikus teie sisselogimisandmeid meelde jätta.

Google Analytics küpsised:
Kasutame Google Analyticsit anonüümse teabe kogumiseks veebisaidi liikluse ja kasutajakäitumise kohta. Need küpsised aitavad meil analüüsida, kuidas külastajad meie saidiga suhtlevad, millised lehed on populaarsed ja kui kaua nad iga lehe peal viibivad. Teavet kasutatakse meie lehe sisu külastamise statistikaks ja kasutajakogemuse parandamiseks.

Küpsiste haldamine:
Oma küpsise-eelistusi saate ise reguleerida, klõpsates lehe allosas vasakul oleval oranžil ikoonil. Teil on võimalus aktsepteerida või tagasi lükata konkreetseid küpsisekategooriaid.
Pange tähele, et teatud küpsiste blokeerimine võib mõjutada meie veebisaidi funktsionaalsust.

Täname, et usaldate meid!

Vundament on oluline

Vundamendi puhul ei ole pisiasju, sest vundamendi rajamisel tehtud vead maksavad hiljem valusalt kätte. Kui uue vundamendi puhul piisab geodeesiast, projektist ja heast ehitajast, siis vana maja vundamenditööde puhul tuleb välja selgitada ja likvideerida põhjused, mis vundamendi on rikkunud, selgeks teha maja ehitusvõtted, aru saada koormuste kandumisest vundamendiosadele, valida parandustöödeks õiged materjalid ja lahendada hüdroisolatsiooni, soojustuse ja drenaažiprobleemid. Vajadusel tuleb maja kandekonstruktsioone ka tõsta. 

Vundamendi soojustamine

03 Jan 2023 Sample Blog

Vundamendi säilimiseks on oluline, et vundament on õigesti soojustatud....

Miks on vundamendi kvaliteet nii oluline?

17 Veebr 2023 Sample Blog

Vundamendi kvaliteet on oluline, sest vundamendile toetub kogu maja ning...

Vundamendi materjalid

02 Jan 2023 Sample Blog

Vundamendi ehitamiseks võib kasutada erinevaid materjale, kuid materjali...

Vundamendi rajamise kunst

Vundament on maja alus - ankur pinnase ja maja kandekonstruktsioonide vahel.

Maja kestvuse tagamiseks on oluline tugeva aluse rajamine ja hoolikas pinnasega arvestamine.

Kogemused

Oleme aastate jooksul kogunud teadmisi sadu objekte ehitades

Oskused

Õpime ja viime end kurssi uute materjalide ja tehnoloogiatega

Püüdlikkus

Meie sihiks on parim tulemus tellija jaoks ning tellija rahulolu

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu vundamentide rajamisel! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete vundamentide ja müüride ehitamisel, oleme rajandu ka väga keerulisi ja suuri avalikke hooneid ja tootmispindu.

 

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused-oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on olemas kvalifikatsiooniga töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse! 

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu