Küsi soodne pakkumus:

Nõrkade paksude aluskihtide puhul, mille tihendamine ei ole mõistlik, kasutatakse vaivundamenti. Vaivundament moodustub vaiadest, mis aitavad kanda ehitise raskuse nõrga pinnase all asuvate tugevamate kihtideni. Vaiade peale toetub rostvärk, mis ehitise koormuse vaiadele laiali jaotab. See, kuidas vaiad paiknevad, sõltub ehitise tugikonstruktsioonist. Näiteks lintvundamendi all võivad vaiad olla kas ühes või mitmes reas, postide alla aga moodustatakse vaiadest grupid, plaatvundamenti toetavad aga vaiad, mis asetsevad mustrina kindla vahemaa järgi. Vaiade materjal varieerub sõltuvalt kantavast raskusest, sügavusest, pinnasest ja ehitise iseloomust. Vundamendi vaiad võivad olla puidust, terasest, betoonist. Ka vundamendivaiade ristlõige võib olla erinev. Kasutatakse nii valmisvaiu kui ka kohtvaiu,

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu vundamentide rajamisel! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete vundamentide ja müüride ehitamisel, oleme rajandu ka väga keerulisi ja suuri avalikke hooneid ja tootmispindu.

 

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused-oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on olemas kvalifikatsiooniga töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse! 

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu