Küsi soodne pakkumus:

Vundamendi säilimiseks on oluline, et vundament on õigesti soojustatud. Soojustamise võtted aga sõltuvad vundamendi tüübist.

Plaatvundamendi puhul soojustatakse kogu vundamendialune pind. Kuna plaatvundament ei paikne sügaval ja ehitatakse külmumispiirist ülespoole, siis on vajalik paigaldada plaatvundamendi puhul lisasoojustus horisontaalselt maja ümber ca 1 meetri laiuselt, et külm ei pääseks plaadi alla. 

Lintvundamendi soojustamisel on kõige olulisem soojustada vundamendi hoonest väljapoole jääv vöö.

Vundamendi soojustuse valimisel tuleb tähelepanu pöörata soojustusmaterjali veeimavusele, tugevusele ja paigaldada soojustuskihi paksusele, et tagada kvaliteetne, läbivettimata ja külmasildadeta soojustus. Soojustuskihi toimimiseks peab tähelepanu pöörama ka hüdroisolatsioonile. Vundament ja hoone maapealsed kandekonstruktsioonid peavad olema eraldatud hüdroisolatsiooniga, soovitatav on hüdroisolatsioon paigaldada ka hoone maa all paiknevate välispindade ja pinnase vahele.

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu vundamentide rajamisel! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete vundamentide ja müüride ehitamisel, oleme rajandu ka väga keerulisi ja suuri avalikke hooneid ja tootmispindu.

 

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused-oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on olemas kvalifikatsiooniga töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse! 

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu