Küsi soodne pakkumus:

Enim levinud vundamenditüüp Eestis on lintvundament, mille ehitusaeg on lühike ning kulud madalamad.

Lintvundamendi puhul ehitatakse vundament seinte ja kandvate konstruktsioonide alla. Lintvundamenti kasutatakse siis, kui kandavate konstruktsioonide postisamm on väike või kui postid on raskelt koormatud. 

Lintvundament miinus on see, et selline vundamenditüüp vajab mahukaid kaevetöid ning seda saab rajada vaid hea stabiilse pinnase puhul. Lintvundament rajatakse külmumispiirist allapoole ning vundament järgib hoone välis- ja kandeseinu.

Lintvundament sobib ka sel juhul, kui soovitakse maja rajada koos keldriga.

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu vundamentide rajamisel! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete vundamentide ja müüride ehitamisel, oleme rajandu ka väga keerulisi ja suuri avalikke hooneid ja tootmispindu.

 

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused-oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on olemas kvalifikatsiooniga töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse!