Küsi soodne pakkumus:

Üks vastupidavaim vundamenditüüp on plaatvundament, mis hinnalt on küll kallim kui teised vundamenditüübid, kuid kannab suuremaid raskusi. Plaatvundament katab kogu maja alust pindala ja aitab jaotada ehitise koormuse ühtlaselt üle kogu vundamendi. Seetõttu kasutatakse plaatvundamenti suurte ja ebaühtlaselt jaotuvate koormuste ning nõrgema pinnase puhul, näiteks ebastabiilse savi- või vesiliivpinnase ja kõrge pinnasevee korral jne. Plaatvundamendi näol on tegu raudbetoonvundamendiga ja ta peab olema armeeritud.

Sellele vundamenditüübile on iseloomulik, et vundament ei nõua sügavaid ja suuremahulisi kaevetöid. Plaatvundamendi puhul valatakse ühtlane vundamendiplaat nii kandvate osade kui ka põranda alla. Kuna vundament ei asu sügaval maa sees, vaid on maapinnast kõrgemal ja jääb külmumispiirist kõrgemale, siis nõuab see vundamenditüüp korralikku soojustamist.

Plaatvundamendile on iseloomulik, et kommunikatsioonid ja põrandasoojustus valatakse juba koos vundamendiga põranda sisse. Plaatvundamendi miinuseks on suur materjalikulu ja seetõttu ka kallim hind.

Küsige julgesti, me anname nõu!


Meeleldi anname teile nõu vundamentide rajamisel! Meil on pikaajalised kogemused nii suurte kui väiksemate hoonete vundamentide ja müüride ehitamisel, oleme rajandu ka väga keerulisi ja suuri avalikke hooneid ja tootmispindu.

 

Hea koostöö eeldab alati tihedat suhtlust ja soovi saavutada parim tulemus. Kirjutage või helistage meile, lahendame koos tekkinud küsimused!

Helista meile

+372 5620 8888

Kirjuta meile

info@meisterviimistlus.ee

Saame kokku

Lepime aja kokku ja kohtume!

Meisterviimistlusest

Meisterviimistlus OÜ on loodud 2007. aastal. Ehituse alal on määravad kogemused-oskused ja soov maksimaalselt head tulemust saavutada. Meil on olemas kvalifikatsiooniga töömehed, üle 15 aasta kogemusi ehituse vallas ja soov pakkuda tellijale parimat lahendust! Oleme orienteeritud koostööle, sest vaid nii saame saavutada teie jaoks maksimaalse tulemuse! 

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu